Aktuality z obce Narysov

09.06.2024
Výsledky místního hlasování o záměru vybudování FVE Narysov

Na výsledky voleb do evropského parlamentu si ještě počkáme do noci, ale výsledky našeho hlasování, zda v Narysově občané podporují zájem vybudování fotovoltaické elektrárny (FVE) už známe.

celá aktualita
27.05.2024
Místní hlasování k výstavbě fotovoltaické elektrárny na území obce Narysov

Vážení občané obce Narysov, dovolujeme si Vám připomenout, že v termínu voleb do evropského parlamentu, který je v pátek 7. a sobotu 8. června. Bude na obecním úřadě také možnost hlasovat o Vašem postoji k záměru obce pronajmout pozemky obce společnosti ČEZ za účelem další spolupráce a vybudování solární elektrárny.

celá aktualita
10.04.2024
HF A.DVOŘÁKA PROGRAM

Od 25. dubna do 4. června se příbramský region rozezní klasickou hudbou. Již 55. ročník Hudebního festivalu A. Dvořáka se svojí koncepcí hlásí k Roku české hudby, ve kterém rezonují oslavy „kulatých“ výročí řady českých skladatelů v čele s Bedřichem Smetanou a Antonínem Dvořákem. Programová skladba je ale velice pestrá a zahrnuje díla českých i světových autorů od doby baroka až po současnost, od klasických koncertů až po crossovery. S koncerty můžete navštívit také řadu atraktivních míst – Galerii Ludvíka Kuby v Březnici, Galerii Františka Drtikola v Příbrami, huť Barboru v Jincích, Špejchar ve Hvožďanech – a zejména pak místa spojená s životem Antonína Dvořáka: vilu Rusalku a Památník A. Dvořáka ve Vysoké, kostelík Nanebevzetí Panny Marie v Třebsku či barokní skvost Svatou Horu. Více o koncertech i bohatém doprovodném programu na www.hfad.cz. PROGRAM V PŘÍLOZE

celá aktualita
19.02.2024
FVE Narysov - informace

Obec Narysov byla oslovena společností ČEZ Obnovitelné zdroje (ČEZ OZ) ke konci roku 2023 s nabídkou možnosti spolupracovat na vybudování fotovoltaické elektrárny (FVE) na pozemcích obce o velikosti cca 6 hektarů.

Po odejmutí ochranných pásem a částí s bonitou II by se areál uvažované elektrárny nacházel pouze na ploše o cca rozloze 3,5 hektarů. Pronájem by však byl na celých 6 hektarů.

celá aktualita
16.01.2024
Aktivní Narysov !

Milí občané, rádi bychom Vám nabídli možnost si protáhnout tělo a trošku se zapotit 😊 💪

celá aktualita
14.12.2022
Zavedení MUNIPOLIS - Mobilního Rozhlasu

Vážení občané, spustili jsme pro vás službu MUNIPOLIS / Mobilní Rozhlas, díky které vás nyní budeme efektivně informovat přímo do vašeho telefonu.

celá aktualita
15.11.2022
Datové schránky 2023

Na základě změny zákona od 1. ledna 2023 automaticky získají datovou schránku všichni živnostníci a nepodnikající právnické osoby. Pokud patříte do jedné ze jmenované skupiny a dosud datovou schránku nemáte, věnujte této zprávě pozornost.

celá aktualita
23.09.2022
Webové stránky obce

Informace vkládáme do nových internetových stránek postupně. Předchozí verze webu je k dispozici zde: https://www.narysov.cz/old/. Pokud nenaleznete veškeré informace, nahlédněte do staré verze. Děkujeme za pochopení.

celá aktualita